Skip to main content
NovinkyZdraví

Zdravá máma je klíčem ke spokojené rodině

By 3. 12. 2020No Comments

Všichni jsme to slyšeli už mnohokrát, což nic nemění na tom, že je to pravda. Více než polovinu lidského těla tvoří voda a je nezbytná pro jeho správné fungování. Maminkám se často stává, že jsou tak zabrané do péče o rodinu a domácnost, že se zapomenou napít. Dehydratace přitom není nic příjemného a může být velmi nebezpečná: bývá doprovázena migrénami, kolísáním tlaku, křečemi, podrážděností a poruchami soustředění.

V rámci pitného režimu můžete upevnit své zdraví a zapracovat na silnější obranyschopnosti. Zelený čaj nebo čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny dokážou tělu dodat cenné vitamíny a minerály. Pokud zrovna nemáte čas nebo ingredience, abyste si je připravila, existuje zdravá varianta, jejíž příprava vám zabere jen několik sekund. Řada funkčních nápojů ISOLINE.LIFE vychází z kombinace silných přírodních extraktů se štědrou dávkou vitaminu D a zinku, které jsou nezbytné pro správnou funkci imunitního systému. Češi patří k národům s nedostatkem vitaminu D a podle některých studií mohou být tím pádem náchylnější k nákazám a k horšímu průběhu onemocnění.

U řady ISOLINE.LIFE si můžete vybrat z pěti funkcí podle toho, co vaše tělo zrovna nejvíce potřebuje. Dodat energii, posílit pozornost a bdělost, zotavit se po nemoci nebo rychle a kvalitně zrelaxovat po náročném dni. Díky speciálnímu víčku 3v1 ušetříte čas, peníze i životní prostředí. Z každého uzávěru si jednoduše namícháte tři chutné nápoje. Pak stačí prázdnou láhev dolít pitnou vodou a znovu použít. Nemusíte tedy kupovat spoustu plastových lahví na jedno použití. Místo toho vám stačí jedna, na níž pouze měníte víčka. Ty lze objednat v cenově výhodných kolekcích, díky nimž budete mít zásobu zdravého povzbuzení vždy po ruce.

Více v tomto článku na Moje rodina a já