Skip to main content
ZdravíNovinky

Protein ještě nikdy nechutnal tak dobře

By 2. 2. 2024No Comments

Taky vás někdy honí mlsná a občas jí prostě neutečete? V podobných chvílích dáváme přednost takovému mlsání, které ocení nejen chuťové pohárky, ale i zbytek těla. A protože pořád hledáme nové cesty, jak spojit kvalitu, zdraví a skvělou chuť výrobků, tak spatřila světlo světa proteinová tyčinka DELUXE.

O proteinech se hodně mluví, a to rozhodně ne pouze ve spojení se sportem a aktivním životním stylem. Tvoří zhruba pětinu vašeho těla a najdete je v nejrůznějších tkáních včetně kostí, svalů, kůže, nehtů a vlasů. Každý den, ať už ho strávíte venku, nebo za stolem, vaše tělo potřebuje stavební látky k růstu, hojení, výrobě enzymů i některých hormonů. Těmito nezbytnými cihlami jsou právě proteiny. Kromě toho jsou také dostupným zdrojem energie. Když máte ve stravě proteinů málo, všechny výše zmíněné procesy tím trpí.

V tyčince DELUXE jsme sáhli po nejoblíbenějších příchutích našich zákazníků – arašídové máslo a čokoláda/karamel. Obě vám osladí den luxusní chutí, dodají energii na další dobrodružství a zároveň se do nich vešla štědrá porce vlákniny a celých 25 % proteinu.

Z malé laskominy, která se vejde do kapsy, tak získáte velkou explozi chuti a slušnou dávku stavebního materiálu pro své buňky.

Už na ni máte chuť? Tak si pro ni sáhněte k nám na e-shop.