Skip to main content
Novinky

Vitamin.WATER – hrdina, který zachrání váš pitný režim

By 28. 11. 2023No Comments

Dostatek tekutin je naprostý základ zdraví, vitality i skvělých výkonů. Díky řadě studií také víme, jak klíčovou roli hraje zdravé střevo. Proto jsme pro vás vyvinuli neperlivý nápoj Vitamin.WATER, který je zcela bez cukru, obsahuje osvědčenou dvojici vitamín D a zinek pro silnou imunitu, hořčík pro ještě větší výdrž a nově jsme přidali i prebiotikum.

Nenápadný hrdina zvaný prebiotikum

Prebiotika jsou jednou ze složek stravy, které trávicí systém nerozkládá, což ovšem neznamená, že z nich nemá žádný prospěch. Jakmile totiž doputují do tlustého střeva, podporují růst prospěšných bakterií, z jejichž činnosti pak těží celý organismus. Když „pěstování“ těchto mikroskopických spojenců podceňujeme, může být pak náročné znovu ho nastartovat.

Není sacharid jako sacharid

Do naší receptury jsme jako prebiotikum vybrali oligofruktózu, přírodní látku na bázi vlákniny, kterou můžete najít v řadě rostlin a plodů (cibule, pórek atd.). Sice sladce chutná, ale trávicí trakt s ní nezachází jako s klasickým cukrem. Při trávení ji nechá projít až do střev, kde teprve začne “kouzlit“. Stane se potravou pro střevní mikrobiom, což z ní dělá významného spojence imunitního systému.

Jde to i bez cukru

Díky absenci běžného cukru je drink Vitamin.WATER vhodný jak pro diabetiky, příznivce low carb stravování, ale i všechny, kteří nechtějí přijímat nadbytek prázdných kalorií. Oceníte ho v běžných pracovních dnech, na tréninku i ve volných chvilkách, protože dodržování pitného režimu stejně jako péče o imunitu a zdravá střeva je každodenní investicí, která se vám bohatě vrátí.

Vitamin.WATER si můžete vychutnat s příchutí maliny či limety, takže vám jen tak nezevšední a bude vždy vítaným osvěžením.