Skip to main content
Funkční nápojeNovinky

IONŤÁK vás podrží a ani se u toho nezapotí

By 19. 3. 2024No Comments

Čeká vás pořádný trénink, náročný výlet nebo prostě den, kdy ze sebe vydáte všechno? Tak si přibalte IONŤÁK, aby vám nedošla šťáva těsně před cílem a nemuseli jste si sáhnout na dno.

Kdy oceníte iontový nápoj?
Když naše tělo vystavíme náročnější aktivitě, která navíc trvá více než půl hodiny, organismus začíná přicházet o sacharidy, minerály a vodu. Pokud chceme zachovat výkon a zároveň nám záleží na zdraví, je třeba všechny tyto látky včas a v dostatečném množství doplňovat. Iontové nápoje jsou navrženy právě pro takové situace a náš IONŤÁK není výjimkou.

Složení, kterému nedojde dech
Od kvalitního iontového nápoje očekáváme, že účinně a co nejjednodušeji dodá tělu přesně to, co zrovna potřebuje. Při náročné fyzické aktivitě jde zejména o hořčík, díky němuž mohou svaly zvládnout větší zátěž a předejít vzniku křečí. Zároveň je nezbytný pro správnou činnost nervového systému a snižuje pocit únavy, protože usnadňuje přesun cukrů do svalů a pomáhá odbourávat laktát. Vitamin C se pak stará o celkovou odolnost organismu a lepší vstřebávání železa. Spolu s vitaminem D pak přispívá k normální funkci imunitního systému, a to jak během intenzivní zátěže, tak i po ní. Proto rozhodně IONŤÁK s koncem tréninku neodkládejte a pokračujte v doplňování cenných látek i během regenerace.

Chutně a pohodlně
Drink jsme pro vás vytvořili ve dvou variantách – v litrové láhvi hotový k použití, nebo v prášku, takže si ho můžete namíchat čerstvý a v množství, které vám právě vyhovuje. A protože zdravý drink by měl i skvěle chutnat, máte na výběr ze tří nevtíravých příchutí: pomeranč, malina či citron & limeta.