Skip to main content
Novinky

Pokořte své hranice s novými nápoji Isoline

By 27. 9. 202129 září, 2021No Comments

Stejně jako každý zapálený sportovec posouvá své hranice, i my neustále vylepšujeme naše produkty a nasloucháme specifickým požadavkům zákazníků. V nových drincích jsme se zaměřili speciálně na potřeby všech milovníků pohybu včetně profesionálních sportovců.

Nabité energií, a přitom bez cukru

Jak už je u nás zvykem, všechny drinky jsme vyvinuli s maximálním důrazem na kvalitní složení. V nápojích tedy nenajdete umělá aditiva ani cukr. Naopak si můžete naplno vychutnat báječné příchutě a posunout se k lepším výkonům díky pečlivě vybraným ingrediencím.

Explozivní síla

Snad každý aktivní člověk už se setkal se zkratkou BCAA, pod níž se skrývají jedinečné esenciální aminokyseliny. Ty pomáhají nárůstu svalové hmoty, zlepšují regeneraci po tréninku a zabraňují ztrátě svalů, a to i při redukci váhy. V kombinaci se štědrou dávkou kofeinu a schizandry, královny mezi superpotravinami, máte v ruce drink, který vás nakopne k intenzivnímu růstu. Můžete volit mezi tradiční příchutí pomeranče a nápaditou kombinací brusinky s jahodou.

Zdravá a fit

Pokud cílevědomě jdete za pevnější, štíhlejší a dokonale fit postavou, oceníte drink bohatý na L-karnitin. Tento protein se zaslouženě těší pověsti účinného „žrouta“ tuků. Pomůže vašemu tělu nastartovat efektivní spalování nadbytečného tuku, zatímco vitamín D se zinkem posílí celkové zdraví a obranyschopnost organismu. Hořčík se pak postará o maximální požitek z cvičení a delší výkon. Drink je k dostání s intenzivní příchutí grapefruitu nebo svěží chutí černého čaje s limetkou.

Dlouhodobé zdraví a výdrž

Pro všechny, kteří si chtějí užít pohyb a utužovat své zdraví, jsme vytvořili univerzální SPORT drink s pečlivě vyváženým složením. Povzbudí činnost svalů díky BCAA aminokyselinám, vitamín D se zinkem podpoří imunitu a to vše je navíc doplněno o elektrolyty. Ty umožňují zdravou funkci metabolismu, svalů, srdce i mozku ať už během fyzické aktivity, nebo při zotavení. Můžete si ho vychutnat ve variantě malina a vodní meloun nebo zelený čaj s limetkou.

Velká ECO láhev

Stejně jako řada ENERGY drink, i trojice nových nápojů přichází ve velké láhvi o objemu 765 ml, takže vás podrží i během těch nejdelších a nejnáročnějších tréninků. Materiál je už tradičně z 50 % vyroben z recyklovaného plastu, je tedy šetrnější k životnímu prostředí než většina sportovních drinků na trhu.

Posuňte se s námi k vysněným výkonům a zdravé fit postavě.