Skip to main content
ZdravíNovinky

Naše zdravé tyčinky se rozrůstají o nové příchutě

By 8. 9. 2021No Comments

Jsme rádi, že vám naše zdravé tyčinky zachutnaly a staly se vašimi parťáky ve chvílích, kdy vás přepadl malý hlad nebo velká chuť mlsat. Rozhodli jsme se nabídku tyčinek rozšířit o novou řadu, která je dělaná na míru všem, kteří milují osvěžující chuť čerstvého ovoce.

Objevte tyčinky FRUITY BAR

Jejich základem je rozinková pasta a najemno nasekaná sušená jablka. Do něj jsme přidali prvotřídní pomerančový olej pro intenzivní příchuť ORANGE, nebo lyofilizované maliny u podmanivé příchuti RASPBERRY. Výhodou procesu lyofilizace (neboli sušení mrazem) je především zachování tělu prospěšných látek, které jsou citlivé na jiné způsoby sušení. V malinách tedy zůstává více vlákniny, vitamínů i minerálů a nepřijdete ani o přirozené aroma a barvu.

Kvalitní složení a pečlivé zpracování

Ze zkušenosti víme, že pokud jde o zdraví, nevyplatí se dělat kompromisy. Proto pro vás vytváříme produkty, které musejí splnit náročné standardy. I pro tyčinky FRUITY BAR tedy platí, že v nich nenajdete přidaný cukr ani umělá aditiva (barviva a konzervanty). S výběrovými ingrediencemi je také třeba správně zacházet, aby si zachovaly maximum živin i chuti. Stejně jako u řady RAW BAR, i v tomto případě jdeme cestou co nejšetrnějšího zpracování.

Tak si dopřejte zdravé mlsání v osvěžujících tónech léta a mlsná už vás nebude muset honit.

Buďte s námi i na sítích: Facebook a Instagram.