Skip to main content
ZdravíNovinky

Nápoj Vitamin Fruit a BigBar tyčinky

By 2. 6. 20224 června, 2022No Comments

Vyzkoušejte novinky: Nápoj Vitamin Fruit a BigBar tyčinky

Možná si někteří z vás ještě pamatujete barevný prášek Vitacit, ze kterého se připravovaly instantní nápoje, ale ještě raději ho děti mlsaly jen tak, jako cukrovinku. Vraťte se zpět do dětských let prostřednictvím novinky Vitamin Fruit – drinku plného vitamínů a ovocné šťávy, který vznikl ve spolupráci se značkou Vitacit.

Vitamin Fruit – vitamínový drink s tradicí Vitacitu

Kyselkavý prášek Vitacit, který barvil jazyky na červeno, neochvějně patřil k vyrůstání v devadesátkách i době před revolucí. Koupit ho můžete i dnes.Pokud si ale raději dopřejete už namíchaný drink, můžeme Vám jednoznačně doporučit novinku v podobě nealkoholického drinku Vitamin Fruit. Neperlivý drink Vitamin Fruit čerpá z tradice a historie značky Vitacit. Také obsahuje přidané vitamíny a navíc i minerály, které Vaše tělo jednoznačně ocení. Když tedy budete mít chuť na osvěžující pití s připomínkou Vašeho dětství, můžete sáhnout právě po něm.

Vitamíny, minerály a skvělá chuť ovoce

Ať už hledáte nápoj vhodný na výlet, pro děti do školy nebo si chcete zkrátka dopřát zdravé a chutné pití jen tak, bude pro vás neperlivý drink Vitamin Fruit skvělou volbou. Vybírat můžete z tří různých příchutí – malinovo-višňové, pomerančové či zeleného čaje s meruňkou. Všechny obsahují podíl ovocné šťávy a jsou bez cukru. K tomu navíc Vašemu tělu dodají vitamin C pro lepší imunitu, vitamin D, který podporuje pevnost kostí a minerály zinek a hořčík pro zdravé svaly a nervovou soustavu. V drinku Vitamin Fruit nenajdete žádná chemická barviva.

Proteinové tyčinky BigBar

Druhou novinkou jsou proteinové tyčinky značky BigBar v lahodné čokoládové a vanilkové příchuti, které obsahují vysoké množství bílkovin a nenajdete v nich palmový olej. Tyčinky se pyšní nízkým obsahem cukrů a dodají vám energii na cestách, po cvičení nebo poslouží jen jako zdravá svačina během dne. Chutnají skvěle a pořídíte je za příjemnou cenu.