Skip to main content
ZdravíNovinky

Den vody 2022

By 20. 3. 202221 března, 2022No Comments

Den vody by měl být každý den

Světové dny nám připomínají, abychom některé věci nebrali jako samozřejmost. Den vody, který letos připadl na úterý 22. března, nás vrací k tomu, jak moc je pro nás voda důležitá a jak se nám nevyplatí na to zapomínat.

Lidské zdraví „jede“ na vodu

Každý, kdo má rád aktivní životní styl, se neobejde bez zdravého těla a to se zase neobejde bez dostatku vody. Dostatečná hydratace zasahuje do každého procesu, který se v lidském organismu odehrává: od zdravých kloubů pro bezbolestný pohyb, přes účinnou termoregulaci až k rozvodu živin přesně tam, kde je v danou chvíli potřebujeme. Nezáleží přitom na tom, jestli zrovna pracujeme za stolem, odpočíváme nebo vyrazíme za sportem.

ISOLINE a voda

Pro nás je šetrný přístup k zacházení s vodou jedním z klíčových bodů, které řešíme. Neustále hledáme cesty, jak naše procesy přizpůsobit tak, aby byly udržitelnější a splňovaly ty nejvyšší nároky na kvalitu. Dlouhodobě se zabýváme problematikou plastů a objevujeme moderní technologická řešení, jak snížit dopad na životní prostředí. Kromě toho, že jsme přišli s revolučním víčkem na více použití, jsme také vyvinuli speciální ECO láhev. Při výrobě běžné plastové láhve se zpravidla spotřebuje dvakrát více vody, než kolik sama pojme. Naše Eco láhev je z poloviny tvořena recyklovaným materiálem, což snižuje zátěž pro životní prostředí.

Piju vodu, kterou znám

Naše nápoje s vyměnitelnými víčky posíláme k zákazníkům bez vody. Nejen že tím šetříme náklady za dopravu, které pocítí i vaše peněženka, ale zároveň díky tomu nepijete vodu, která stála kdovíjak dlouho ve skladu nebo na regálu v obchodě. Místo toho si načepujete čerstvou vodu podle svého výběru.

Děkujeme všem, pro které je Den vody po celý rok stejně jako pro nás.

Zdroje:
https://www.medicalnewstoday.com/articles/290814
https://www.zemito.cz/blog/vedoma-spotreba-vody/