Skip to main content
Novinky

Proteinové tyčinky se vrací na ESHOP

By 14. 10. 2022No Comments

Pořádně jsme zapracovali na složení a těšíme se, až ochutnáte naše 4 nové proteinové tyčinky. Dali jsme si záležet i na příchutích. Připravili jsme 2 osvěžující a 2 sladší varianty, které rozhodně potěší i Vaše chuťové pohárky.

POHYBOVÝ APARÁT V KONDICI

Aktivní životní styl nejsou jenom svaly. Nesmíme zapomínat ani na kosti, klouby, vazy a šlachy. A k tomu samotné proteiny nestačí. Proto jsme do nových tyčinek přidali ještě kolagen a esenciální aminokyseliny (BCAA), které se právem těší velké oblibě nejen u sportovců, protože na celý pohybový aparát mají řadu pozitivních účinků.

Kolagen vyživuje namáhané klouby, které tak mohou lépe zvládat každodenní zátěž. Mimo jiné také zlepšuje pružnost pleti, zvyšuje hustotu kostí a přispívá ke zdraví srdce.

BCAA během tréninku fungují jako zdroj energie. Díky tomu si vaše tělo tyto aminokyseliny nemusí brát ze svalů a ty mohou lépe fungovat i při delší zátěži. Dokonce pomáhají potlačit svalovou únavu a zlepšit jejich zotavení.

SKVĚLÁ CHUŤ A KVALITNÍ INGREDIENCE

Základem je pořádná dávka bílkovin, které jsme spolu s ostatními ingrediencemi spojili do chutné chutné tyčinky.
Protein bar 26 % kolagen má v sobě 4500 mg kolagenu. Vychutnáte si ji v jahodové nebo borůvkové příchuti.

Do tyčinky Protein bar 30 % BCAA a kolagen jsme kromě kolagenu přidali ještě esenciální aminokyseliny. Těšit se můžete na příchutě vanilka bourbon a slaný karamel.