Skip to main content
Novinky

Objevte maximální povzbuzení v překvapivě malém balení

By 4. 10. 2021No Comments

Pro všechny, kteří při tréninku jedou naplno, máme skvělou zprávu. Rozšiřujeme linii sportovních ENERGY drinků o novou velikost láhve. Tu jsme zvolili tak, abyste ji mohli mít kdykoliv po ruce, ať už vyrážíte do terénu, nebo jen na lehko do fitka.

 

Malý, ale překvapivě silný

Do objemu pouhých 345 ml jsme vmáčkli pořádnou porci kofeinu, který váš organismus vybudí k těm nejlepším výkonům. Zároveň nezapomínáme na vaše zdraví, takže i v této menší verzi dopřejete svému tělu štědrou dávku vitamínů, minerálů a jedinečný extrakt z klanoprašky čínské neboli schizandry. Tato dřevitá liána z východní Asie je právem řazena mezi adaptogeny – látky, jež pomáhají budovat odolnost při zátěži a v náročných podmínkách. Tradičně jsou schizandře přisuzovány posilující účinky na nervovou soustavu, fyzickou i mentální aktivitu a může pomoci i proti únavě.

 

Skladná ECO lahvička

Láhev jsme pro vás vyrobili v takové velikosti, aby se snadno dala přibalit i do menšího batohu nebo ledvinky. Navíc skvěle padne do ruky. K její výrobě používáme recyklovaný PET materiál, abychom snížili negativní dopad na životní prostředí.

Podle aktuální potřeby tedy můžete sáhnout buď po pořádné náloži tekutin ve větším balení (ENERGY 765 ml), nebo zvolit intenzivní povzbuzení v menším provedení (ENERGY 345 ml).

Tak pohybu zdar – ve velkém, i v malém.