Skip to main content
Funkční nápojeNovinky

Energy drink AMINO

By 12. 4. 2022No Comments

Když se spojí kofein
s BCAA, dějí se divy

Zná to asi každý, kdo pravidelně sportuje nebo navštěvuje posilovnu. Po náročném dni v práci nebo horším spánku je třeba pořádné disciplíny, aby se člověk donutil k tréninku. V hlavě se nám rojí desítky výmluv, a když už se do cvičení pustíme, děláme ho často s nechutí a v útlumu. Nedostatek energie přitom můžete vyřešit jednoduše – vyzkoušejte naši novinku Energy drink AMINO. Neperlivý zástupce funkčních nápojů, který poskytne nejen pořádnou vzpruhu vašemu organismu, ale zároveň díky obsahu aminokyselin podpoří i vaše svalstvo.

Únava už neohrozí váš výkon

Když se pustíte do cvičení unavení, nejen, že vás tolik nebaví, ale koledujete si i o úraz. V době zaměřené na maximální výkon je těžké udržet si neustále dostatek energie a soustředění. S tím vám ale pomůže nápoj AMINO. Vysoký podíl kofeinu a přírodního výtažku ze schizandry (klanopraška čínská), která se hojně využívá v přírodní medicíně východu, vám vlije do žil spoustu energie pro prvotřídní výkon a dodá dostatek pozornosti, abyste trénink prováděli správně.

Šikovná kombinace energy drinku s BCAA

Nabudit tělo energií ale není všechno. V centru zájmu každého sportovce jsou i svaly, jejich správné fungování a péče o ně. O to se postará obsah rozvětvených aminokyselin, které jsou známé pod názvem BCCA. Podporují rychlou svalovou regeneraci po fyzickém výkonu a přispívají k růstu svalů a jejich udržení i při redukční dietě. Společně s nimi v nápoji najdete i hořčík, který účinně bojuje s únavou, podporuje činnost nervů, svalů a mírní svalové křeče.
Drink AMINO je samozřejmě bez cukru, obsahuje jen nezbytné množství sladidla, abyste ho popíjeli s chutí. Těšit se můžete na dvě skvělé příchutě – svěží citrusovou a lahodnou chuť lesního ovoce (berry).